Funtripto
Новости
Идеи для путешествий
Гайды
Промо предложения
Туры
УКР
Поделиться
Новости
Идеи для путешествий
Гайды
Промо предложения
Туры
Расскажите о нас

Расскажите о нас

УКР
Funtripto
Новости
Идеи для путешествий
Гайды
Промо предложения
Туры
УКР
Поделиться
Новости
Идеи для путешествий
Гайды
Промо предложения
Туры
Расскажите о нас

Расскажите о нас

УКР
Новости
Новости

Коломойський погодився на часткову націоналізацію МАУ в обмін на списання боргів

19 Февраль
396

Співвласник МАУ Ігор Коломойський погоджується на часткову націоналізацію МАУ в обмін на борги авіакомпанії перед держпідприємствами.

"Я там не єдиний акціонер. Майберг не погодиться. А може, погодиться, не знаю – це треба вести переговори. Питання – які умови, а що ми отримаємо натомість як акціонери? 100% заберуть компанії чи частину? Ми готові, якщо підтримка держави для МАУ буде в цій формі, що вибачить борги в обмін на акції, навіть якщо на якийсь час, а потім МАУ має викупити ці акції і повернути гроші державі – ну, це велика допомога", - заявив він в інтерв'ю Українській правді.

На думку Коломойського, це знизить тиск на авіаперевізника, але він не впевнений, що держава готова на таке рішення. Борги МАУ перед державними підприємствами "Украерорух" та аеропорт Бориспіль Коломойський оцінює у 1 млрд гривень.

"Державі там за хотівками мільярд із чимось, а якщо по справедливості, то мільярд сто максимум. Тобто, грубо кажучи, від 35 до 40 мільйонів доларів", — оцінив ситуацію в МАУ Коломойський.

Такий рівень боргів перед держпідприємствами на думку бызнесмена не дає змоги говорити про націоналізацію 100% акцій МАУ.

"Вона (держава) продала 60% акцій свого часу за 60 мільйонів. Тобто вони продавали, грубо кажучи, з розрахунку 100 мільйонів за компанію, а зараз, якщо вони захочуть за 40 мільйонів отримати 100% назад, то самі нарвуться на позови від акціонерів", — заявив співвласник МАУ.

Держава приватизувала 61,58% акцій МАУ у лютому 2011 року за 287,2 млн грн, що на той момент становило еквівалент $35,9 млн.

Офіційно державні чиновники ніколи не підтримували ідеї про націоналізацію МАУ.
 

Интересные Новости

Рада затвердила надзвичайний стан в Україні: перелік обмежень
23 Февраль
77
Поделиться
МАУ ввела додатковий збір за переліт у розмірі $36
23 Февраль
71
Поделиться
Італія планує відкрити кордони для туристів у квітні
23 Февраль
913
Поделиться
Євросоюз з 1 березня запровадить нові правила в'їзду туристів із третіх країн в умовах COVID-19
23 Февраль
824
Поделиться
Словенія зняла всі обмеження на в'їзд до країни
22 Февраль
330
Поделиться
Vueling скасувала рейси Київ – Париж до березня
22 Февраль
135
Поделиться
Funtripto
Кто мы
Следите за нами
Instagram
Facebook
Читайте нас
Telegram
Сайт на 100% сделан из желания быть тебе полезным, помочь путешествовать интересно и не за все деньги мира.